Terug

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Evelien Scheffers
Trainer Daan van Eijndthoven
Trainer Evelien Scheffers
Manager Evelien Scheffers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel D13 Pijnacker D4 14:10
Pollux D3 Delfshaven D1 11:00
Rotterdam D6 Ommoord D4 14:15
Schiedam D9 Alecto-Augustinus D9 14:30
Victoria D12 Leonidas D25 12:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pijnacker D4 5 15 5 0 0
2 Pollux D3 5 15 5 0 0
3 Delfshaven D1 6 13 4 1 1
4 Schiedam D9 5 12 4 0 1
5 Ommoord D4 6 10 3 1 2
6 Alecto D9 5 6 2 0 3
7 Rotterdam D6 6 6 2 0 4
8 Victoria D12 5 6 2 0 3
9 Groen-Geel D13 5 3 1 0 4
10 Leonidas D25 6 3 1 0 5
11 Roomburg D10 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt VMHC Pollux D3 11:00 uit
7 nov HV Victoria D12 14:15 thuis
14 nov Leidse Hockey Club Roomburg D10 16:30 uit
21 nov Hockey Club Rotterdam D6 14:50 thuis
13 mrt R.H.V. Leonidas D25 n.n.b uit
20 mrt OMHC D4 n.n.b thuis
27 mrt L.S.C. ALECTO D9 n.n.b thuis
3 apr HC Pijnacker D4 n.n.b uit
10 apr Groen-Geel D13 n.n.b thuis
24 apr HC Schiedam D9 n.n.b uit
8 mei VMHC Pollux D3 n.n.b thuis
15 mei HV Victoria D12 n.n.b uit
22 mei Leidse Hockey Club Roomburg D10 n.n.b thuis
29 mei Hockey Club Rotterdam D6 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Pollux D3 Ommoord D4 3-2
Schiedam D9 Victoria D12 3-0
Groen-Geel D13 Roomburg D10 3-1
Pijnacker D4 Rotterdam D6 7-0
Delfshaven D1 Leonidas D25 6-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Leonidas D25 Alecto-Augustinus D9 1-5
Rotterdam D6 Groen-Geel D13 3-0
Roomburg D10 Schiedam D9 0-5
Victoria D12 Pollux D3 1-6
Ommoord D4 Delfshaven D1 2-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Schiedam D9 Rotterdam D6 2-1
Pollux D3 Roomburg D10 4-0
Pijnacker D4 Leonidas D25 12-0
Alecto-Augustinus D9 Delfshaven D1 1-2
Victoria D12 Ommoord D4 2-12
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Leonidas D25 Groen-Geel D13 3-1
Rotterdam D6 Pollux D3 1-3
Roomburg D10 Victoria D12 2-5
Ommoord D4 Alecto-Augustinus D9 6-0
Delfshaven D1 Pijnacker D4 2-3
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Schiedam D9 Leonidas D25 6-1
Groen-Geel D13 Delfshaven D1 0-4
Pijnacker D4 Alecto-Augustinus D9 1-0
Victoria D12 Rotterdam D6 1-0
Roomburg D10 Ommoord D4 1-11
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Alecto-Augustinus D9 Groen-Geel D13 2-1
Delfshaven D1 Schiedam D9 5-1
Leonidas D25 Pollux D3 0-4
Rotterdam D6 Roomburg D10 4-0
Ommoord D4 Pijnacker D4 1-4