Terug

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Lucienne van der Eerden
Trainer Lucienne van der Eerden
Manager Lucienne van der Eerden

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel D16 Voorne D2-O 12:35
Leonidas D21 Pollux D4 9:15
Schiedam D10 Feijenoord D2-O 11:15
Spijkenisse D4 Delfshaven D2 15:30
Tempo '34 D2-O Goeree Overflakkee D1 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Voorne D2 5 15 5 0 0
2 Delfshaven D2 6 13 4 1 1
3 Tempo '34 D2 6 13 4 1 1
4 Schiedam D10 5 10 3 1 1
5 Leonidas D21 5 9 3 0 2
6 Spijkenisse D4 6 6 2 0 4
7 Goeree Overflakkee D1 6 6 2 0 4
8 Pollux D4 5 6 2 0 3
9 Feijenoord D2 5 4 1 1 3
10 Groen-Geel D16 5 4 1 1 3
11 Rotterdam D7 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt HV Spijkenisse D4 15:30 uit
14 nov R.H.V. Leonidas D21 n.n.b uit
21 nov Groen-Geel D16 11:40 thuis
28 nov HC Schiedam D10 n.n.b uit
13 mrt HC Voorne D2 n.n.b uit
20 mrt VMHC Pollux D4 n.n.b thuis
27 mrt Hockey Club Rotterdam D7 n.n.b uit
3 apr HC Feijenoord D2 n.n.b thuis
10 apr HCGO D1 n.n.b thuis
24 apr R.G.H.C. Tempo '34 D2 n.n.b uit
8 mei HV Spijkenisse D4 n.n.b thuis
22 mei R.H.V. Leonidas D21 n.n.b thuis
29 mei Groen-Geel D16 n.n.b uit
12 jun HC Schiedam D10 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Rotterdam D7 Pollux D4 3-4
Tempo '34 D2-O Groen-Geel D16 5-0
Goeree Overflakkee D1 Schiedam D10 1-6
Spijkenisse D4 Leonidas D21 1-4
Delfshaven D2 Voorne D2-O 0-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Voorne D2-O Goeree Overflakkee D1 7-0
Schiedam D10 Tempo '34 D2-O 0-2
Groen-Geel D16 Spijkenisse D4 3-4
Pollux D4 Delfshaven D2 1-7
Feijenoord D2-O Rotterdam D7 1-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Delfshaven D2 Rotterdam D7 5-1
Spijkenisse D4 Schiedam D10 2-4
Tempo '34 D2-O Voorne D2-O 0-4
Goeree Overflakkee D1 Pollux D4 6-1
Leonidas D21 Feijenoord D2-O 4-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Rotterdam D7 Goeree Overflakkee D1 2-4
Pollux D4 Tempo '34 D2-O 0-1
Voorne D2-O Spijkenisse D4 2-0
Groen-Geel D16 Leonidas D21 0-2
Feijenoord D2-O Delfshaven D2 1-5
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Goeree Overflakkee D1 Delfshaven D2 2-5
Tempo '34 D2-O Rotterdam D7 2-1
Leonidas D21 Schiedam D10 1-2
Groen-Geel D16 Feijenoord D2-O 3-2
Spijkenisse D4 Pollux D4 1-2
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Schiedam D10 Groen-Geel D16 1-1
Rotterdam D7 Spijkenisse D4 3-4
Feijenoord D2-O Goeree Overflakkee D1 2-0
Delfshaven D2 Tempo '34 D2-O 2-2
Voorne D2-O Leonidas D21 6-3