Terug

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Berend de Klerk
Coach Berend de Klerk
Coach Dirk jan de Lint
Trainer Berend de Klerk
Trainer Dirk jan de Lint
Manager Berend de Klerk
Manager Dirk jan de Lint

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
DSHC H7 Scoop Delft H2-O 17:30
Delfshaven H1 Rijswijk H3 14:30
Groen-Geel H7 Rotterdam H9 11:00
HUDITO H6 HDS H4 11:00
Leonidas H13 Dopie H3 12:35
Westland H3 Leonidas H18 12:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HDS H4 6 16 5 1 0
2 Westland H3 6 15 5 0 1
3 Leonidas H18 6 12 4 0 2
4 HUDITO H6 6 12 4 0 2
5 Scoop Delft H2 6 12 4 0 2
6 DSHC H7 6 10 3 1 2
7 Groen-Geel H7 6 7 2 1 3
8 Rotterdam H9 6 6 2 0 4
9 Rijswijk H3 6 6 1 3 2
10 Leonidas H13 6 4 1 1 4
11 Delfshaven H1 6 4 1 1 4
12 Dopie H3 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt Rijswijksche Hockey Club H3 14:30 thuis
7 nov Hockey Club Rotterdam H9 14:15 uit
14 nov Dopie H3 12:45 thuis
21 nov Scoop Delft H2 n.n.b uit
28 nov R.H.V. Leonidas H18 12:45 thuis
13 mrt HDS H4 n.n.b thuis
20 mrt D.H.C. Hudito H6 n.n.b uit
27 mrt HV Westland H3 n.n.b thuis
3 apr DSHC H7 n.n.b uit
10 apr R.H.V. Leonidas H13 n.n.b thuis
24 apr Groen-Geel H7 n.n.b uit
8 mei Rijswijksche Hockey Club H3 n.n.b uit
15 mei Hockey Club Rotterdam H9 n.n.b thuis
22 mei Dopie H3 n.n.b uit
29 mei Scoop Delft H2 n.n.b thuis
12 jun R.H.V. Leonidas H18 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
HDS H4 Delfshaven H1 5-0
Westland H3 Leonidas H13 8-2
DSHC H7 Rijswijk H3 0-1
Leonidas H18 Rotterdam H9 6-0
Scoop Delft H2-O Dopie H3 1-0
HUDITO H6 Groen-Geel H7 6-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Rijswijk H3 Scoop Delft H2-O 0-1
Dopie H3 Leonidas H18 0-6
Rotterdam H9 HDS H4 0-3
Leonidas H13 DSHC H7 0-3
Groen-Geel H7 Westland H3 1-2
Delfshaven H1 HUDITO H6 1-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
HUDITO H6 Rotterdam H9 0-1
Westland H3 Delfshaven H1 4-2
HDS H4 Dopie H3 2-0
DSHC H7 Groen-Geel H7 4-3
Leonidas H13 Rijswijk H3 1-1
Leonidas H18 Scoop Delft H2-O 0-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Scoop Delft H2-O HDS H4 1-4
Dopie H3 HUDITO H6 1-2
Delfshaven H1 DSHC H7 2-2
Groen-Geel H7 Leonidas H13 1-0
Rijswijk H3 Leonidas H18 2-3
Rotterdam H9 Westland H3 0-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
DSHC H7 Rotterdam H9 1-3
HUDITO H6 Scoop Delft H2-O 2-1
Leonidas H13 Delfshaven H1 1-2
Groen-Geel H7 Rijswijk H3 1-1
HDS H4 Leonidas H18 3-1
Westland H3 Dopie H3 3-2
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Rotterdam H9 Leonidas H13 0-4
Rijswijk H3 HDS H4 2-2
Delfshaven H1 Groen-Geel H7 0-1
Dopie H3 DSHC H7 3-5
Leonidas H18 HUDITO H6 6-0
Scoop Delft H2-O Westland H3 7-4