Terug

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Ties Vinks
Coach Dirk jan de Lint
Trainer Dirk jan de Lint
Manager Dirk jan de Lint

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rotterdam H7 Victoria H5 14:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Dordrecht H2-O 11 30 10 0 1
2 Tempo '34 H3 11 25 8 1 2
3 Delfshaven H1 11 23 7 2 2
4 Leonidas H18 10 21 7 0 3
5 Leonidas H13 11 20 6 2 3
6 IJssel H3 11 17 5 2 4
7 Victoria H5 10 13 4 1 5
8 Hoeksche Waard H2-O 11 9 2 3 6
9 Kieviten H1 11 8 2 2 7
10 Rotterdam H7 10 7 2 1 7
11 Krimpen H2-O 11 5 1 2 8
12 Feijenoord H2-O 10 4 0 4 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt R.H.V. Leonidas H18 n.n.b uit
19 mrt R.G.H.C. Tempo '34 H3 n.n.b thuis
26 mrt HC De IJssel H3 n.n.b uit
2 apr HV Victoria H5 n.n.b thuis
16 apr Hockey Club Rotterdam H7 n.n.b uit
23 apr R.H.V. Leonidas H13 n.n.b thuis
14 mei M.H.C. Krimpen H2 n.n.b uit
21 mei HC Feijenoord H2 n.n.b thuis
4 jun HC De Hoeksche Waard H2 n.n.b uit
11 jun Dordrechtse Mixed Hockey Club H2 n.n.b uit
18 jun De Kieviten H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Feijenoord H2-O IJssel H3 (1-4)scheduled
Hoeksche Waard H2-O Tempo '34 H3 (3-4)final
Krimpen H2-O Victoria H5 (2-3)final
Delfshaven H1 Leonidas H18 (3-0)scheduled
Leonidas H13 Rotterdam H7 (4-1)scheduled
Kieviten H1 Dordrecht H2-O (1-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Leonidas H18 Kieviten H1 (10-1)final
IJssel H3 Hoeksche Waard H2-O (1-0)scheduled
Rotterdam H7 Krimpen H2-O (3-2)scheduled
Tempo '34 H3 Delfshaven H1 (1-0)scheduled
Victoria H5 Feijenoord H2-O (2-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Leonidas H18 Dordrecht H2-O (2-3)final
Hoeksche Waard H2-O Victoria H5 (5-3)final
Delfshaven H1 IJssel H3 (2-2)scheduled
Krimpen H2-O Leonidas H13 (0-1)final
Kieviten H1 Tempo '34 H3 (1-4)scheduled
Feijenoord H2-O Rotterdam H7 (3-3)scheduled
WOENSDAG 28 SEPTEMBER 2022
Dordrecht H2-O Leonidas H13 (3-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Victoria H5 Delfshaven H1 (0-3)scheduled
IJssel H3 Kieviten H1 (7-0)scheduled
Leonidas H13 Feijenoord H2-O (4-0)final
Rotterdam H7 Hoeksche Waard H2-O (3-2)scheduled
Dordrecht H2-O Krimpen H2-O (5-1)final
Tempo '34 H3 Leonidas H18 (2-6)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Leonidas H18 IJssel H3 (4-1)scheduled
Tempo '34 H3 Dordrecht H2-O (1-2)final
Feijenoord H2-O Krimpen H2-O (1-1)final
Hoeksche Waard H2-O Leonidas H13 (2-2)final
Delfshaven H1 Rotterdam H7 (6-0)scheduled
Kieviten H1 Victoria H5 (4-4)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Leonidas H13 Delfshaven H1 (0-1)final
Dordrecht H2-O Feijenoord H2-O (8-1)final
IJssel H3 Tempo '34 H3 (3-4)scheduled
Krimpen H2-O Hoeksche Waard H2-O (3-4)final
Rotterdam H7 Kieviten H1 (1-4)scheduled
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Victoria H5 Leonidas H18 (2-4)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Leonidas H18 Rotterdam H7 (5-3)final
Delfshaven H1 Krimpen H2-O (4-0)final
Hoeksche Waard H2-O Feijenoord H2-O (1-1)final
IJssel H3 Dordrecht H2-O (2-1)scheduled
Kieviten H1 Leonidas H13 (2-4)scheduled
DINSDAG 1 NOVEMBER 2022
Tempo '34 H3 Victoria H5 (4-1)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Feijenoord H2-O Delfshaven H1 (0-6)final
Krimpen H2-O Kieviten H1 (4-2)scheduled
Rotterdam H7 Tempo '34 H3 (0-6)scheduled
Dordrecht H2-O Hoeksche Waard H2-O (4-0)final
Victoria H5 IJssel H3 (4-2)scheduled
Leonidas H13 Leonidas H18 (4-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Leonidas H18 Krimpen H2-O (3-2)scheduled
IJssel H3 Rotterdam H7 (5-1)scheduled
Tempo '34 H3 Leonidas H13 (2-2)scheduled
Delfshaven H1 Hoeksche Waard H2-O (1-1)scheduled
Kieviten H1 Feijenoord H2-O (2-2)final
Victoria H5 Dordrecht H2-O (1-3)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Delfshaven H1 Dordrecht H2-O (0-3)scheduled
IJssel H3 Leonidas H13 (2-3)scheduled
Hoeksche Waard H2-O Kieviten H1 (2-3)final
DINSDAG 22 NOVEMBER 2022
Krimpen H2-O Tempo '34 H3 (1-4)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
IJssel H3 Krimpen H2-O (0-0)scheduled
Tempo '34 H3 Feijenoord H2-O (3-1)scheduled
Leonidas H18 Hoeksche Waard H2-O (5-2)final
Dordrecht H2-O Rotterdam H7 (8-0)scheduled
Kieviten H1 Delfshaven H1 (0-2)scheduled
Victoria H5 Leonidas H13 (3-2)final