Terug

Meisjes MO18-1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Esther Haas
Coach Liselot de Josselin de Jong
Coach Lune sterre Rietveld
Coach Renée Verhees - ten Have
Trainer Viktor van der Klift
Manager Nana Boender
Manager Talischa Martien

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rotterdam MO18-7 Waddinxveen MO18-1 11:40
Victoria MO18-4 Krimpen MO18-2 13:30
Schoonhoven MO18-1 Zoetermeer MO18-4 14:05
Delfshaven/Feijenoord MO18-1 Tempo '34 MO18-2 15:10

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria MO18-4 4 10 3 1 0
2 Rotterdam MO18-7 4 10 3 1 0
3 Waddinxveen MO18-1 4 9 3 0 1
4 Delfshaven/Feijenoord MO18-1 4 6 2 0 2
5 Zoetermeer MO18-4 4 6 2 0 2
6 Tempo '34 MO18-2 4 2 0 2 2
7 Schoonhoven MO18-1 4 1 0 1 3
8 Krimpen MO18-2 4 1 0 1 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 dec R.G.H.C. Tempo '34 MO18-2 15:10 thuis - Club Veld 1
11 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO18-4 n.n.b uit
18 mrt Schoonhovense MHC MO18-1 n.n.b thuis
25 mrt M.H.C. Krimpen MO18-2 n.n.b uit
1 apr Hockey Club Rotterdam MO18-7 n.n.b thuis
15 apr HV Victoria MO18-4 n.n.b uit
22 apr HC Waddinxveen MO18-1 n.n.b thuis
13 mei R.G.H.C. Tempo '34 MO18-2 n.n.b uit
20 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO18-4 n.n.b thuis
3 jun Schoonhovense MHC MO18-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Schoonhoven MO18-1 Rotterdam MO18-7 (2-3)scheduled
Zoetermeer MO18-4 Victoria MO18-4 (1-2)final
Tempo '34 MO18-2 Waddinxveen MO18-1 (0-2)final
Delfshaven/Feijenoord MO18-1 Krimpen MO18-2 (3-0)final
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
Waddinxveen MO18-1 Zoetermeer MO18-4 (4-0)final
Krimpen MO18-2 Tempo '34 MO18-2 (2-2)scheduled
Victoria MO18-4 Schoonhoven MO18-1 (3-2)final
Rotterdam MO18-7 Delfshaven/Feijenoord MO18-1 (2-1)scheduled
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Delfshaven/Feijenoord MO18-1 Victoria MO18-4 (2-3)final
Zoetermeer MO18-4 Tempo '34 MO18-2 (3-1)scheduled
Schoonhoven MO18-1 Waddinxveen MO18-1 (1-2)final
Rotterdam MO18-7 Krimpen MO18-2 (2-1)scheduled
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
Tempo '34 MO18-2 Schoonhoven MO18-1 (2-2)final
Krimpen MO18-2 Zoetermeer MO18-4 (0-5)final
Waddinxveen MO18-1 Delfshaven/Feijenoord MO18-1 (0-5)final
Victoria MO18-4 Rotterdam MO18-7 (2-2)scheduled