Terug

Meisjes MO16-1 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Esther Doodkorte
Coach Marc Knoet
Trainer Daphne Cock
Trainer Esther Doodkorte
Trainer Marc Knoet
Trainer Mirthe Korst
Trainer Doris Waagmeester
Manager Esther Doodkorte
Manager Marc Knoet

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Schoonhoven MO16-1 Hoeksche Waard MO16-4 13:30
Hoeksche Waard MO16-4 Derby MO16-3 14:10
Schoonhoven MO16-1 Derby MO16-3 14:50
Victoria MO16-7 Barendrecht MO16-4 15:40
Leonidas MO16-6 Barendrecht MO16-4 16:20
Victoria MO16-7 Leonidas MO16-6 17:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria MO16-7 6 18 6 0 0
2 Derby MO16-3 8 15 4 3 1
3 Barendrecht MO16-4 6 13 4 1 1
4 Hoeksche Waard MO16-4 6 7 2 1 3
5 Schoonhoven MO16-1 8 7 2 1 5
6 Delfshaven MO16-1 8 6 1 3 4
7 Leonidas MO16-6 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 feb Hockeyclub Barendrecht MO16-4 11:30 uit
12 feb Schoonhovense MHC MO16-1 12:10 uit
18 feb HC De Hoeksche Waard MO16-4 16:10 thuis
18 feb R.H.V. Leonidas MO16-6 15:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Delfshaven MO16-1 Schoonhoven MO16-1 (3-1)final
Schoonhoven MO16-1 Victoria MO16-7 (2-7)final
Delfshaven MO16-1 Victoria MO16-7 (6-8)final
Derby MO16-3 Hoeksche Waard MO16-4 (2-1)final
Barendrecht MO16-4 Hoeksche Waard MO16-4 (7-0)final
Derby MO16-3 Barendrecht MO16-4 (1-1)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Schoonhoven MO16-1 Leonidas MO16-6 (3-1)final
Barendrecht MO16-4 Leonidas MO16-6 (4-0)final
Schoonhoven MO16-1 Barendrecht MO16-4 (1-5)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Derby MO16-3 Victoria MO16-7 (1-7)final
Victoria MO16-7 Delfshaven MO16-1 (6-2)final
Derby MO16-3 Delfshaven MO16-1 (3-3)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Victoria MO16-7 Schoonhoven MO16-1 (6-2)final
Hoeksche Waard MO16-4 Schoonhoven MO16-1 (2-2)final
Victoria MO16-7 Hoeksche Waard MO16-4 (6-1)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Delfshaven MO16-1 Derby MO16-3 (2-2)final
Derby MO16-3 Leonidas MO16-6 (5-3)final
Delfshaven MO16-1 Leonidas MO16-6 (3-3)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Hoeksche Waard MO16-4 Barendrecht MO16-4 (3-1)final
Delfshaven MO16-1 Barendrecht MO16-4 (0-5)final
Hoeksche Waard MO16-4 Delfshaven MO16-1 (3-1)final
Leonidas MO16-6 Derby MO16-3 (2-4)final
Derby MO16-3 Schoonhoven MO16-1 (1-0)final
Leonidas MO16-6 Schoonhoven MO16-1 (1-3)final